Slike starog Sarajeva (Foto)

Magazin

Naš saradnik iz Beograda, pisac i pjesnik Zoran Janković koji je rođen 1954. godine u Sarajevu poslao nam je stare fotografije iz njegovog porodičnog albuma. Zoran kaže da ne zna kada su nastale ove fotografije.

– One su iz mog porodičnog albuma. Ko je napravio ove fotografije ne znam. One su rađene u malom formatu koji se koristio dvadesetih godina prošlog vijeka. Neke od ovih slika se koriste i danas na razglednicama starog Sarajeva. Ponosan sam što je moja porodica sačuvala ove fotografije i što mogu da ih podijelim sa prijateljima, – kazao je Zoran Janković za web portal Avlija.me.

Hvala Zoranu što je podijelio fotografije sa posjetiocima našeg portala. Uživajte!

2 (Custom) 3 (Custom) 4 (Custom) 5 (Custom) 6 (Custom) 7 (Custom) 8 (Custom) 9 (Custom) 10 (Custom) 11 (Custom) 12 (Custom) 13 (Custom) 14 (Custom) 15 (Custom)